Archive for јун 9th, 2017

APSOLVENTSKO VEČE, subota 24/06/2017. god.

Studentski parlament Visoke tehničke škole i ove godine organizuje APSOLVENTSKO VEČE za studente treće godine i specijalističkih studija koje će se održati u subotu 24/06/2017. godine s početkom u 20,00 časova (završetak proslave je u 01,00h po ponoći).

Proslava je u splav-resotranu BEOLIDO koji se nalazi na adresi Kej oslobođenja 11a u Zemunu (pored ulaska na zemunsko kupalište “Lido”).

Večera se sastoji od toplog i hladnog predjela, glavnog jela (roštilj, riba…), salata i neograničenog domaćeg alkoholnog i bezalkoholnog pića. Omogućena je i konzumacija stranog alkoholnog pića. Troškovi večere iznose 2500 dinara po studentu. Večera je na bazi „švedskog stola“, a organizovana je i muzika uživo koja ne podleže dodatnim troškovima.

Za apsolventsko veče se možete prijaviti do utorka, 20/06/2017. god. predsedniku Parlamenta Marku Bojinu pozivom na broj telefona: (063) 692 556.

Rok za plaćanje je sreda, 21/06/2017. godine.

Studentski parlament VTŠ

Kompjutersko projektovanje 1 – rezultati kolokvijuma (PRVA grupa)

Rezultate DRUGOG i popravnog prvog kolokvijuma iz predmeta Kompjutersko projektovanje 1 možete pogledati OVDE.

Predmetni nastavnik,
Dr Danijela Živojinović

UPIS studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija za školsku 2017/2018. godinu

Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 152a, objavljuje KONKURS za upis studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija za školsku 2017/2018. godinu

Važni datumi za upis – JUNSKI upisni rok :

– 28., 29. i 30. jun, prijavljivanje kandidata od 9 do 15 časova (podnošenje dokumenata);

– 03 jul, polaganje klasifikacionog ispita u 12 časova,

-04.julu, objavljivanje Jedinstvene rang liste,

-06. juli, objavljivanje Konačne rang liste,

– upis kandidata će se vršiti od 10. do 12. jula od 10 do 14 časova.

Visokoškolska jedinica Valjevo:

– 04. jul, polaganje klasifikacionog ispita u 16 časova,

– upis kandidata 09. jul u 17 časova.

Na sledećem linku možete pogledati opšte uslove konkursa.

Na sledećem linku možete preuzeti obrazac uplatnice.

Informator za buduće studente i Test pitanja za pripremu klasifikacionog ispita možete kupiti u školskoj skriptarnici.