Archive for јун 13th, 2017

Turnir u fudbalu „VTŠ KUP 2017“ – 28. jun 2017. god

Obaveštavamo sve studente Visoke tehničke škole Beograd da će se u sredu 28. juna održati turnir u fudbalu „VTŠ KUP 2017“. Turnir će trajati jedan dan i održaće se na terenu ispred škole.

Za učešće se mogu prijaviti svi studenti škole slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa i godina studija) putem mejla na adrese:
parlament@visokatehnicka.edu.rs ili slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs.

Prijave se primaju do utorka 27. juna. Na dan turnira u amfiteatru III biće skup svih prijavljenih studenata radi formiranja ekipa i rasporeda takmičenja. Takođe, svi studenti koji žele mogu pomoći u uređivanju terena i mogu dati dobrovoljni prilog koji će biti iskorišćen za nabavku pića, hrane i ostalih stvari neophodnih za organizaciju turnira. Akcija uređenja terena za fudbal biće u utorak 27.06. u 10,00h.

CILJ TAKMIČENJA: Cilj ove manifestacije je druženje svih studenata Visoke tehničke škole Beograd (i publike i onih koji se takmiče) s obzirom da turnir nema takmičarski karakter. Svim učesnicima biće uručene zahvalnice za učešće a najboljim pojedincima (golman, strelac itd.) škola će obezbediti prigodne poklone. Kako je zabava jedan od ciljeva ovog turnira u tu svrhu biće organizovan i zabavni program.

Za dodatne informacije možete se obratiti nastavniku Slobodanu Miloševiću pozivom na broj telefona: (060) 5478928.

Pozivamo sve zainteresovane studente da učestvujuju na turniru kao takmičari ili kao gledaoci i nadamo se da će turnir postati tradicionalan i zaštitni znak škole.

Studentski parlament VTŠ

Konkurs za UPIS studenata u PRVU godinu | školska 2017/18. godina – SEPTEMBARSKI UPISNI ROK

Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 152a, objavljuje

KONKURS

za upis studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija za školsku 2017/2018. god. za SEPTEMBARSKI upisni rok

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na sledeće studijske programe:

1. Kompjuterski mašinski sistemi:
– 11 studenata na teret budžeta i
– 23 studenta koji plaćaju školarinu;

2. Industrijsko inženjerstvo sa informatikom:
– 28 studenata na teret budžeta i
– 17 studenata koji plaćaju školarinu.

3. Energetska efikasnost i zelena energija:
– 3 studenta na teret budžeta
– 20 studenata koji plaćaju školarinu

Visokoškolska jedinica u Valjevu

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Valjevu, Koste Abraševića 1, upisuje na studijski program Kompjuterizovani proizvodni sistemi:

– 10 studenata koji plaćaju školarinu.

Na sledećem linku možete pogledati potrebna dokumenta i opšte uslove konkursa.

Na sledećem linku možete preuzeti obrazac uplatnice.

Informator za buduće studente i Test pitanja za pripremu klasifikacionog ispita možete kupiti u školskoj skriptarnici.

VAŽNI DATUMI – SEPTEMBARSKI upisni rok (važi za Visoku tehničku školu u Beogradu)

– 07. i 08. septembra, prijavljivanje kandidata od 10 do 14 časova;

– 12. septembra, polaganje klasifikacionog ispita u 11,00 časova;

– 13. septembra, objavljivanje Jedinstvene rang liste;

– 15. septembra, objavljivanje Konačne rang liste;

– upis kandidata će se vršiti 18. i 19. septembra od 10 do 14 časova

Školarina za jednu godinu studija iznosi 52.000,00 dinara, i može se uplatiti u tri rate.

Troškovi polaganja klasifikacionog ispita iznose 5.000,00 dinara.

Primljeni kandidati prilikom upisa podnose dokumenta predviđena opštim uslovima konkursa.

Sve uplate se vrše preko žiro računa: 840-2054666-92.

Komisija za sprovođenje upisa