Archive for јун 22nd, 2017

Održana vežba na mašini za vodeno sečenje materijala

U sredu 21.06. studenti su sa nastavnicima praktične nastave posetili školsku Laboratoriju za sečenje materijala mlazom vode. Vežba je organizovana za studente svih godina studija, a svi koji su prisustvovali imali su priliku da samostalno projektuju predmete i nakon programiranja mašine iste i izrade, o čemu svedoči galerija koju možete pogledati u nastavku.

U cilju povećanja časova iz oblasti praktične nastave škola će se truditi da u budućnosti organizuje više ovakvih ili sličnih vežbi i obuka za sve zainteresovane studente. Takođe, svi studenti mogu na pomenutoj mašini izrađivati svoje seminarske i/ili završne radove.

Nastavnici praktične nastave

Objektno orijentisano programiranje – USMENI ISPIT, ponedeljak 21.6.

Na usmeni ispit iz predmeta Objektno orijentisano programiranje u ponedeljak 26.06.2017. godine u Internet centru pozivaju se sledeći studenti:

1. početak u 12,30h: Aleksandar Popović, Marko Ristić, Nikola Jovanović, Đorđe Tomić, Dragan Kovačević, Vladimir Kukučka, Lazar Stokić, Dejan Ivanović, Filip Ivanović, Marijana Cvetković;
  2. početak u 13,00h: Aleksandar Cvetković, Nikola Radovanović, Nenad Stolić, Denis Kuga, Vuk Bakić, Adam Sinanić.

Predmetni nastavnik,
Dr Đorđe Dihovični

MATERIJALI – rezultati ispita

Rezultate ispita iz predmeta Materijali održanog 15.6. možete pogledati OVDEpdf

Svi studenti koji sa ostvarnim predispitnim obavezama i rezultatima ispita imaju zbir poena od 52 pa naviše se pozivaju na upis ocena/usmeni ispit 23.06.2017. u kabinetu broj 7 sa početkom u 12,00 časova.

Nastavnik praktične nastave,
Tijana Stožinić