villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for јул 10th, 2017

STRUČNA PRAKSA u firmi „Orao“ iz Bijeljine

Još jedna u nizu fabrika koju smo obišli u okviru stručne prakse. Poseta fabrici „Orao“ iz Bijeljine bila je veoma zanimljiva i korisna kako studentima tako i nastavnicima škole.

Obišli smo pogone proizvodnje, remontna odeljenja, metrološku laboratoriju i na kraju spomen sobu koja se nalazi u okviru fabrike.

Iskazujemo veliku zahvalnost direktoru fabrike Milanu Prici i najzaslužnijem za našu posetu, gospodinu Nebojši Bratiću. Takođe, zahvaljujemo se svim zaposlenima koji su nesebično delili svoje znanje sa nama i učinili naš boravak prijatnim i nezaboravnim.

Po završetku posete fabrici ostatak vremena iskorišćen je za druženje, o čemu svedoči galerija fotografija.

Poseta školskom centru MIC u Velenju – STRUČNA EKSKURZIJA

Drugu godinu zaredom bili smo gosti dragih prijatelja iz Školskog centra MIC u Velenju. Zahvalni smo na izuzetnom gostoprimstvu i profesionalnosti od strane zaposlenih u centru.

Posle prijema i prezentacije obišli smo prostorije školskog centra: radionice, kabinete i laboratorije. Studenti i nastavnici su imali priliku da vide kako se izvodi nastava u savremenim školskim centrima poput velenjskog MIC-a.

Trudićemo se da nastavimo sa dobrom praksom i da u budućnosti naši studenti budu polaznici kurseva i obuka koje organizuje MIC, i težićemo da broj studenata bude iz godine u godinu veći i da obuka traje više dana. Samim tim će i njihovo znanje biti veće, a sertifikati koje dobijaju vredniji.

Više fotografija pogledajte u odeljku GALERIJA.

APSOLVENTSKA EKSKURZIJA – Italija 2017.

Na inicijativu Studentskog parlamenta i ove godine organizovana je Apsolventska ekskurzija „Italija 2017 – Vreme je da se bolje upoznamo“.

Studenti su u pratnji nastavnika imali priliku da obiđu različita zanimljiva mesta poput Lido di Jesola, Venecije, Bolonje, Riminija, San Marina, Ravene…

U svakom od pomenutih mesta studenti su doživeli pregršt lepih uspomena, stekli nova poznanstva, rodile su se nove ljubavi. Pamtiće se nezaboravne žurke, fudbal na plaži, noćna kupanja i sl.

U cilju poboljšanja studentskog života škola će nastojati da i u budućnosti organizuje slična putovanja.

Više fotografija sa ekskurzije pogledajte u odeljku GALERIJA.

STRUČNA PRAKSA – Obuka naših studenata u Školskom centru MIC u Velenju

Treću godinu zaredom škola je organizovala stručnu praksu za studente treće godine koja se održava u Školskom centru MIC u slovenačkom gradu Velenju.

Na praksi su bili studenti sa smerova Kompjuterski mašinski sistemi i Industrijsko inženjerstvo, i to: Maja Pantić, Đorđe Poljašević, Aleksandar Marković, Ivan Đurić, Nikola Čolić i Zoran Ristić.

Za vreme petodnevne obuke pomenuti studenti su imali priliku da rade na savremenim CNC mašinama i robotima, zatim da upravljaju mehatroničkim sistemima, rade sa aparatima za zavarivanje i rezanje plazmom i da povezuju hidro-pneumatske sisteme i vodove.

Svi studenti su dobili Uverenje o obavljenoj obuci (međunarodni sertifikat), sa kojim će imati veće šanse za zaposlenje, ali najvrednije od svega je praktično znanje koje su stekli za vreme obuke.

Škola im čestita i zahvaljuje se što su bili njeni dostojni reprezenti.

Više fotografija sa obuke pogledajte u odeljku GALERIJA.

• Kalendar vesti i obaveštenja

јул 2017.