SAJAM AUTOMOBILA I MOTOCIKALA – sreda, 28.03.2018. god. u 9,30 časova

I ove godine za SVE svoje zainteresovane studente škola će organizovati posetu Sajmu automobila i motocikala u SREDU, 28.03.2018. god., a skup studenata je ispred blagajni sajma (blagajne ispred hala) u 9,30 časova.

Za posetu se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime i broj indeksa, sa naslovom – PRIJAVA ZA SAJAM AUTOMOBILA) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u učionici 2, radnim danima od 08,00 do 16,00 časova. Molim studente koji se prijavljuju putem mejla da ne dopisuju ostale kolege. Broj mesta je ograničen, a prijave se vrše do petka, 23.03.2018. god.

Napomena: Studenti koji se prijave za posetu Sajmu, a iz nekog razloga ne mogu prisustvovati u obavezi su da na vreme nađu zamenu. U suprotnom student će snositi troškove ulaznice.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.