STRUČNA PRAKSA – Novi termin posete FMP-u | sreda, 04/04/2018. god, u 11,00 časova

Kako je prvobitna poseta FMP-u (Fabrika metalnih proizvoda) koja je trebalo da se održi 20/03/2018. god. otkazana, određen je novi termin za posetu pomenutoj fabrici.

Studenti će Fabriku metalnih proizvoda moći da posete u sredu, 04/04/2018. god. Skup studenata je u 09,30 časova u školi (učionica 2) ili u 10,45 časova ispred Fabrike koja se nalazi u Jugoslovenskoj ulici br. 2 u Železniku (u neposrednoj blizini Srednje tehničke škole „LOLA“)

Ovde možete pogledati SPISAK ranije prijavljenih studenata.

Studenti koji su zainteresovani za učešće u poseti mogu se prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, broj indeksa – sa naslovom Prijava za posetu FMP-u) na mejl slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u učionici 2 svakog radnog dana od 08,00 do 16,00 časova, a najkasnije do utorka 03/04/2018. god.

Više o Fabrici metalnih proizvoda možete saznati na sajtu.

Nastavnik praktične nastave

Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.