STRUČNA PRAKSA | Obilazak pogona kompanije COCA – COLA | IZMENJEN TERMIN -utorak, 10.04.2018. godine

Obilazak pogona kompanije COCA-COLA obaviće se u utorak, 10.04.2018. god. po grupama i to u sledećim terminima:

1. grupa: od 10:00 do 11:00 časova (15 studenata)

Skup studenata je u 09:15 časova na autobuskom stajalištu “Zemun – Gornji grad” (okretnica autobusa 17, u blizini srednje Saobraćajno – tehničke škole u Zemunu).

1. grupa: od 11:00 do 12:00 časova (15 studenata)

Skup studenata je u 10:45 časova u krugu fabrike. Do fabrike možete doći linijama gradskog prevoza 73, 704, 705 i 706. Stajalište se zove COCA-COLA i nalazi se u neposrednoj blizini fabrike.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa sa naslovom – Prijava za COCA-COLU) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2 svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova. Prijavljivanje studenata je do ponedeljka, 05.04.2018. godine.

Što se tiče same posete, studenti će se nakon kratke prezentacije upoznati sa mašinama i postrojenjima u fabrici, videti način transporta, punjenja, pakovanja i skladištenja proizvoda. Na kraju posete svima je obezbeđena degustacija proizvoda kompanije COCA-COLA.

Takođe, dobićete informacije o realizaciji letnje prakse koju organizuje COCA-COLA, a za koju se u fabrici i možete prijaviti.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.