Kompanija COCA-COLA Hellenic bila je domaćin našim studentima

U utorak, 10. aprila kompanija COCA-COLA Hellenic ugostila je naše nastavnike i studente u okviru još jedne stručne prakse koje škola organizuje sa renomiranim firmama iz različitih industrijskih grana.

Iako COCA-COLA pripada prehrambenoj industriji, poseta je bila korisna našim studentima, budućim industrijskim i mašinskim inženjerima, koji su imali prilike da saznaju na koji način funkcioniše jedan ozbiljan sistem, odnosno brend „broj 1“ u svetu kakva je upravo kompanija COCA-COLA.

1. coca cola

Pored sjajne prezentacije, u kojoj su se studenti upoznali sa istorjatom, razvojem i statističkim podacima o Coca-Coli, obišli su i pogone za proizvodnju gaziranih i negaziranih napitaka, mineralne vode, hemijsku laboratoriju i odeljenje za prepradu sirupa. Videli smo na koji način se vrši transport tečnosti, kao i gotovih proizvoda u bocama. Takođe, upoznali smo se sa linijom za proizvodnju boca različitih oblika i veličina, kao i sa načinom kontrole kvaliteta u kompaniji COCA-COLA.

Zahvaljujemo se PR timu COCA-COLA kompanije na uspešno organizovanoj poseti, i na ljubaznosti, profesionalnom odnosu i spremnosti za odgovore na sva pitanja studenata i nastavnika.  U ime uspešne buduće saradnje, srdačno ih pozdravljamo.

Nastavnici praktične nastave,
Nemanja Mor i Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.