STRUČNA PRAKSA – Obilazak firme ELITAS iz Zemuna | četvrtak, 26/04/2018. po grupama

Nova poseta studenata obaviće se u pogonima firme ELITAS ( www.elitas-belgrade.com), a zakazana je za četvrtak (26/04/2018.) po grupama, i to: I grupa u 10,30h, a II grupa u 12,00h. Broj studenata po grupi je najviše 10, a prijavljeni studenti će blagovremeno biti obavešteni o tome kojoj grupi pripadaju.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa sa naslovom – Prijava za ELITAS) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2. U poseti mogu učestvovati studenti treće godine, specijalističkih i master studija.

Do fabrike možete doći autobusima gradskog prevoza: 611 (sa autoputa) i 708 (u blizini Belmax centra), a skup je ispred škole u 09,30h (za prvu grupu) i u 11,00h (za drugu grupu). Molim sve studente koji se prijave da budu tačni kako ne bismo kasnili sa posetom.

Studenti će imati dovoljno vremena da po završetku prakse stignu u školu na predavanja.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.