STUDENTSKA KONFERENCIJA AKADEMIJA STRUKOVNIH STUDIJA SRBIJE

SUSRETI VISOKIH ŠKOLA 2018

Manifestacija okuplja studente svih visokih škola strukovnih studija Srbije, a održaće se u periodu od 20.05. do 24.05.2018.godine u Sunčevom bregu (Bugarska), u hotelu „Kotva“4*, u trajanju od 5 dana (4 noćenja).

***Napomena:

Prijavljeni broj studenata koji učestvuje sa visokoškolske ustanove se ne može kasnije smanjivati.

Učesnicima je obezbeđeno: 4 puna pansiona po ceni od 105€, a puni iznos za aranžman se predaje predstavniku Organizatora najkasnije do 18.04.2018.

Cena prevoza će biti naknadno objavljena na oglasnoj tabli (očekuje se da bude 30-35€, kao prošle godine), kada će biti naveden i rok za plaćanje prevoza.

Informacije:

Hotel Kotva“4* nalazi se na granici između Sunčevog brega i Nesebara, ima bazen, mini akva park, terene za odbojku i košarku, konferencijsku salu sa projektorom, table za šah, stolove za stoni tenis, a plaža je udaljena od hotela oko 150m. U blizini hotela nalazi se Cacao Beach, najlepši deo plaže u Sunčevom bregu, a u baru La Cubanita, koji je do tog kompleksa, biće organizovane ceremonije i žurke.

Više informacija o hotelu i aranžmanu možete pogledati OVDE.

Pozivamo vas da se prijavite za učešće na Susretima visokih škola 2018.

Prijave možete da šaljete na adresu m.bojin.parlament@visokatehnicka.edu.rs

Kontakt telefon je +381 63 692 556

PREDSEDNIK  STUDENTSKOG PARLAMENTA
Marko Bojin

You can leave a response, or trackback from your own site.