APSOLVENTSKO VEČE, petak 08/06/2018. god.

Studentski parlament Visoke tehničke škole i ove godine organizuje APSOLVENTSKO VEČE za studente treće godine, master i specijalističkih studija koje će se održati u petak, 08.06.2018. godine s početkom u 20,00 časova (završetak proslave je u 04,00h po ponoći).

Proslava je u splav-restoranu SIRENA,  koji se nalazi na adresi Kej Oslobođenja bb u Zemunu (kod hotela Jugoslavija).

Večera se sastoji od toplog i hladnog predjela, glavnog jela (roštilj, riba…), salata i neograničenog domaćeg alkoholnog i bezalkoholnog pića. Odobrena je konzumacija stranog alkoholnog pića, koje možete sami poneti u restoran, da se ne bi svima uvećavali troškovi večere.

Troškovi večere plaćanju se u dve rate, od kojih prva iznosi 2.000,00 dinara (po studentu), a druga će biti između 1.500,00 i 2.000,00 dinara (po studentu), u zavisnosti od ukupnog broja studenata. Večera je na bazi „švedskog stola“, a organizovana je i muzika uživo koja ne podleže dodatnim troškovima. Cena uključuje i gratis večere, za 2-3 studenta, koji imaju slabiji socijalni status, pa želimo da im se solidarno pomogne da i oni mogu da proslave apslolventsko veče.

• Za treću godinu osnovnih studija, prijava se može izvršiti kod Marije Stoimirović (063) 749 1827 ili kod predsednika Parlamenta Marka Bojina (063) 692 556.
  • Za specijalističke studije, prijava se može izvršiti kod potpredsednika Studentskog parlamenta Đorđeta Poljaševića (065) 472 5035 ili kod predsednika Parlamenta Marka Bojina (063) 692 556.
  • Za master studije, prijava se može izvršiti kod predsednika Studentskog parlamenta Marka Bojina (063) 692 556.

Za apsolventsko veče se možete prijaviti do 27/05/2018. god. Prilikom prijave se plaća prva rata. Druga rata se plaća do 06/06/2018. god.

Detaljnije informacije i slike splava Sirena možete pogledati na sajtu restorana http://www.brodsirena.rs/

Studentski parlament VTŠ

You can leave a response, or trackback from your own site.