Naši studenti bili su polaznici kursa LG akademije

Za razliku od uobičajenih stručnih praksi, u kojima su studenti i nastavnici obilazili fabrike, ovoga puta bili smo polaznici kursa LG akademije, na kome su naši studenti obučavani za rad u specijalizovanom softveru koji predstavlja dodatak AutoCAD-u, a zove se LatsCAD.

Studenti su odslušali predavanje o radu i korišćenju pomenutog softvera i aktivno učestvovali u praktičnoj realizaciji projekta primenjujući LatsCAD. Prilikom rada naši studenti su iskazali zavidan nivo poznavanja AutoCAD-a.

IMG-20180515-WA0017

Zahvaljujemo se našim domaćinima, zaposlenima u LG akademiji na profesionalnom odnosu i gostoprimstvu. Takođe, sve pohvale studentima za interesovanje i angažovanost tokom predavanja.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.