Poseta firmi BIG print | sreda, 30/05/2018. god, u 10,00 časova

U sredu, 30. maja biće organizovana poseta studenata firmi BIG PRINT iz Beograda (Đorđa Stanojevića 4, Novi Beograd) . Za učešće u poseti se mogu prijaviti svi zainteresovani studenti treće godine osnovnih, prve godine specijalističkih i master studija i to slanjem podataka na mejl adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs  (ime, prezime, broj indeksa) ili lično u učionici 2 radnim danima od 08,00 do 16,00 časova.

Broj studenata koji mogu posetiti BIG Print je ograničen na 20.

Poseta je zakazana za 10,00h, a skup studenata je u 09,30h na autobuskom stajalištu “Železnička stanica Tošin bunar” ili u 09,45h ispred ulaza u firmu BIG Print.

Studenti će biti u prilici da zavire u svet digitalne štampe velikih formata, bilborda, banera, raznih reklama, i upoznaju se sa primenom CNC tehnologija u grafičkoj industriji.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.