STRUČNA PRAKSA – Poseta LG akademiji | utorak, 15/05/2018. god, u 09,30 časova

U utorak, 15. maja biće organizovana poseta studenata prostorijama kompanije LG, odnosno LG Akademiji. Poseta se organizuje u okviru stručne prakse, a za učešće u pomenutoj poseti se putem mejla: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs mogu prijaviti zainteresovani studenti treće godine i specijalističkih studija slanjem podataka (ime, prezime, broj indeksa) ili lično u učionici 2 radnim danima od 08,00 do 16,00 časova.

Broj studenata koji mogu posetiti LG akademiju je ograničen na 20.

Predavanje u LG Akademiji počinje u 10,00h, a skup studenata je u 9,30h ispred zgrade u kojoj se nalazi sedište kompanije LG, u ulici Španskih boraca 3/III na Novom Beogradu. Radi lakšeg snalaženja pogledajte mapu i fotografiju poslovnog centra (Blue House).

O LG Akademiji – Tema predavanja je usmerena projektantima koji koriste AutoCAD softver sa specijalno razvijenim dodatkom od strane LG-a, LATSCAD-om. Studenti će u toku predavanja naučiti kako da instaliraju LATSCAD dodatak, kreiraju nov projekat, uvezu crtež iz AutoCAD-a, kao i principe rada sa dodatkom.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.