Archive for фебруар 14th, 2018

Prijava ispita za MARTOVSKI ISPITNI ROK (19.02.-23.02.2018.)

Prijava ispita za MARTOVSKI ISPITNI ROK održaće se od ponedeljka, 19/02/2018. do petka 23/02/2018. godine na Šalteru škole.

Molimo sve studente koji nisu odabrali izborne predmete da to učine do kraja nedelje (do 23/02/2018.). Semestralni list sa izbornim predmetima možete preuzeti na Šalteru škole od 12,00 do 15,00h

Studentska služba

Odlaganje nastave kod prof. Nade Ratković Kovačević

Obaveštavamo sve studente da će se u prvoj nedelji nastave, odnosno od 19.02 do 23.02.2018. god. odložiti nastava i konsultacije kod profesorke Nade Ratković Kovačević.

Nastava i konsultacije će biti nadoknađene u nastavku semestra, a u dogovoru sa profesorkom.

Studentska služba

Akreditacija 2018.

Raspored predmeta po semestrima možete pogledati

Nastavni plan i program za studijski program Energetska efikasnost i čista energija možete pogledati OVDE.

Cilj studijskog programa

Opšti cilj studijskog programa je da studenti usvoje principe profesionalne etike u svojoj struci, steknu sposobnost analize, sinteze i predviđanja rešenja i posledica, da se podjednako osposobe za samostalno rešavanje problema i za timski rad, steknu sposobnost primene znanja u praksi i praćenja novina u struci, kao i da razviju spretnost u komunikaciji i saradnji sa užim socijalnim i međunarodnim okruženjem.

Stečeno zvanje i stručni naziv

Diplomirani studenti na studijskom programu Energetska efikasnost i zelena energija stiču 180 ESPB i stručni naziv: Strukovni inženjer energetske efikasnosti i čiste energije.

• Kalendar vesti i obaveštenja

фебруар 2018.