Archive for март 2nd, 2018

Studentski parlament na sednici SKASSS-a | 23-25/02/2018.

Predstavnici Studentskog parlamenta naše Škole bili su prisutni na Studentskoj konferenciji akademija strukovnih studija Srbije koja se od 23-25/02/2018. god. održala u Visokoj ekonomskoj školi u Peći sa privremenim sedištem u Leposaviću.

Na konferenciji se govorilo o Danu studenata (04/04/2018.) koji će ove godine biti organizovan u Narodnoj skupštini Republike Srbije. Infostud je obezbedio nagrade studentima generacije za prethodnu školsku godinu (2016/2017.), a koja će biti dodeljena i našem studentu generacije, Bovan Dragoljubu.

Takođe, od 20-25./05/2018. godine biće organizovana „Višijada 2018 – Susreti visokih škola Srbije“ u Bugarskoj u mestu Sunčev Breg, i nadamo se da ćemo i mi imati naše predstavnike na pomenutoj manifestaciji.

SKASSS se zahvaljuje svima koji su prepoznali cilj i uložen trud Studentske konferencije akademija strukovnih studija Srbije.

Studentski parlament