Archive for март 12th, 2018

STRUČNA PRAKSA – POSETA FABRICI „AGENA TECHNOLOGY“

U okviru stručne prakse u sredu 21.03.2018 u 12:00 časova, organizovana je poseta fabrici „AGENA TECHNOLOGY“ u ulici Dositejeva 31, 22310 Šimanovci.

Prijavljivanje studenata III godine i specijalističkih studija u CNC kabinetu (učionica 1) svaki radni dan od 12:00 do 14:00 časova, kod nastavnika praktične nastave Ivana Bijelića.

Poslednji dan za prijavljivanje je utorak 20.03.2018. do 14.00 časova.

Mapu lokacije firme možete pogledati ovde.

npn Ivan Bijelić

STRUČNA PRAKSA – POSETA JKP Beogradski vodovod i kanalizacija

Obaveštavamo studente osnovnih i specijalističkih studija da će se u okviru  stručne prakse obaviti poseta JKP Beogradski vodovod i kanalizacija dana 16.03.2018. godine sa početkom u 12:15 časova.

Preduzeće se nalazi na Starom obrenovačkom putu bb i do njega se može stići autobusom broj 92 koji kreće sa železničke stanice u 12:00 časova.

Prijavljivanje studenata vrši se svakog radnog dana ( zaključno sa 15.03.2018. godine ) u učionici broj 1 od 12:00 do 14:00 časova, kod nastavnika praktične nastave Nemanje Mora.

npn Nemanja Mor