Archive for april 13th, 2018

STRUČNA PRAKSA – Poseta pogonima BIP-a (Beogradska industrija piva) | utorak, 17/04. u 11,00h

Još jedna u nizu organizovanih poseta studenata u okviru stručne prakse obaviće se u pogonima Beogradske industrije piva (BIP). Fabrika se nalazi u Bulevaru vojvode Putnika br. 5 (blizu Mostarske petlje).

Datum posete je 17/04/2018. godine a obilazak počinje u 11,00h.

Studenti će tokom posete biti u prilici da se upoznaju sa kompletnim procesom proizvodnje i pakovanja kvasa i/ili piva, sa hemijskim procesima i kontrolom kvaliteta proizvoda.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa sa naslovom – Prijava za BIP) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2. U poseti mogu učestvovati studenti treće godine, specijalističkih i master studija.

Do fabrike možete doći autobusima gradskog prevoza: 17, 18, 46, 55…, a skup je na autobuskom stajalištu „Mostar“ u 10,30h. Molim sve studente koji se prijave da budu tačni kako ne bismo kasnili sa posetom.

Studenti će imati dovoljno vremena da po završetku prakse stignu u školu na predavanja.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

STUDENTSKA KONFERENCIJA AKADEMIJA STRUKOVNIH STUDIJA SRBIJE

SUSRETI VISOKIH ŠKOLA 2018

Manifestacija okuplja studente svih visokih škola strukovnih studija Srbije, a održaće se u periodu od 20.05. do 24.05.2018.godine u Sunčevom bregu (Bugarska), u hotelu „Kotva“4*, u trajanju od 5 dana (4 noćenja).

***Napomena:

Prijavljeni broj studenata koji učestvuje sa visokoškolske ustanove se ne može kasnije smanjivati.

Učesnicima je obezbeđeno: 4 puna pansiona po ceni od 105€, a puni iznos za aranžman se predaje predstavniku Organizatora najkasnije do 18.04.2018.

Cena prevoza će biti naknadno objavljena na oglasnoj tabli (očekuje se da bude 30-35€, kao prošle godine), kada će biti naveden i rok za plaćanje prevoza.

Informacije:

Hotel Kotva“4* nalazi se na granici između Sunčevog brega i Nesebara, ima bazen, mini akva park, terene za odbojku i košarku, konferencijsku salu sa projektorom, table za šah, stolove za stoni tenis, a plaža je udaljena od hotela oko 150m. U blizini hotela nalazi se Cacao Beach, najlepši deo plaže u Sunčevom bregu, a u baru La Cubanita, koji je do tog kompleksa, biće organizovane ceremonije i žurke.

Više informacija o hotelu i aranžmanu možete pogledati OVDE.

Pozivamo vas da se prijavite za učešće na Susretima visokih škola 2018.

Prijave možete da šaljete na adresu m.bojin.parlament@visokatehnicka.edu.rs

Kontakt telefon je +381 63 692 556

PREDSEDNIK  STUDENTSKOG PARLAMENTA