Archive for април 13th, 2018

STRUČNA PRAKSA – Poseta pogonima BIP-a (Beogradska industrija piva) | utorak, 17/04. u 11,00h

Još jedna u nizu organizovanih poseta studenata u okviru stručne prakse obaviće se u pogonima Beogradske industrije piva (BIP). Fabrika se nalazi u Bulevaru vojvode Putnika br. 5 (blizu Mostarske petlje).

Datum posete je 17/04/2018. godine a obilazak počinje u 11,00h.

Studenti će tokom posete biti u prilici da se upoznaju sa kompletnim procesom proizvodnje i pakovanja kvasa i/ili piva, sa hemijskim procesima i kontrolom kvaliteta proizvoda.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa sa naslovom – Prijava za BIP) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2. U poseti mogu učestvovati studenti treće godine, specijalističkih i master studija.

Do fabrike možete doći autobusima gradskog prevoza: 17, 18, 46, 55…, a skup je na autobuskom stajalištu „Mostar“ u 10,30h. Molim sve studente koji se prijave da budu tačni kako ne bismo kasnili sa posetom.

Studenti će imati dovoljno vremena da po završetku prakse stignu u školu na predavanja.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević

СТУДЕНТСКА КОНФЕРЕНЦИЈА АКАДЕМИЈА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА СРБИЈE

СУСРЕТИ ВИСОКИХ ШКОЛА 2018

Манифестација окупља студенте свих високих школа струковних студија Србије, а одржаће се у периоду од 20.05. до 24.05.2018.године у Сунчевом брегу (Бугарска), у хотелу „Котва“4*, у трајању од 5 дана (4 ноћења).

***Напомена:

Пријављени број студената који учествује са високошколске установе се не може касније смањивати.

Учесницима је обезбеђено: 4 пуна пансиона по цени од 105€, а пуни износ за аранжман се предаје представнику Организатора најкасније до 18.04.2018.

Цена превоза ће бити накнадно објављена на огласној табли (очекује се да буде 30-35€, као прошле године), када ће бити наведен и рок за плаћање превоза.

Информације:

Хотел Котва“4* налази се на граници између Сунчевог брега и Несебара, има базен, мини аква парк, терене за одбојку и кошарку, конференцијску салу са пројектором, табле за шах, столове за стони тенис, а плажа је удаљена од хотела око 150m. У близини хотела налази се Cacao Beach, најлепши део плаже у Сунчевом брегу, а у бару La Cubanita, који је до тог комплекса, биће организоване церемоније и журке.

Више информација о хотелу и аранжману можете погледати OVDE.

Позивамо вас да се пријавите за учешће на Сусретима високих школа 2018.

Пријаве можете да шаљете на адресу m.bojin.parlament@visokatehnicka.edu.rs

Контакт телефон је +381 63 692 556

ПРЕДСЕДНИК  СТУДЕНТСКОГ ПАРЛАМЕНТА