villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for април 17th, 2018

VEŽBE – Programiranje CNC sistema II i Eksploatacija CNC sistema

Obaveštavam studente da vežbe iz predmeta Programiranje CNC sistema II i iz Eksploatacije CNC sistema, zakazane za petak, 20.04.2018. godine  neće biti održane, zbog organizovane stručne prakse.

O nadoknadi vežbi studenti će biti blagovremeno obavešteni.

Ivan Bijelić

Posetili smo Fabriku metalnih proizvoda iz Železnika

U okviru predmeta Stručna praksa organizovana je grupna poseta Fabrici metalnih proizvoda u Železniku.

U ovoj, pre svega zanimljivoj i korisnoj poseti studenti su imali prilike da se upoznaju sa proizvodnim programom Fabrike koji je usmeren ka prehrambenoj i hemijskoj industriji, odnosno ka proizvodnji limenki za hranu, kao i za razne vrste boja i lakova.

1. FMP

U trenutku posete studenti su ispratili kompletan proces proizvodnje velike limenke za pakovanje povrća. Od početka do kraja proizvodne linije videli su način ulaska repromaterijala u liniju, isecanje, površinsku zaštitu, zavarivanje, transport, sortiranje i na kraju paletiranje i pakovanje gotovih proizvoda.

Zahvaljujemo se radnicima FMP-a na detaljnim objašnjenjima i odgovorima na pitanja naših studenata.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Obavljena poseta Sajmu automobila i motocikala

Dana 28/03/2018. godine održana je grupna poseta studenata i nastavnika ovogodišnjem beogradskom Sajmu automobila i motocikala, u kojoj su studenti imali prilike da pored novih prevoznih sredstava vide i razvoj savremene opreme u oblasti tehničkih pregleda i održavanja vozila.

1. sajam

Škola će se truditi da i u budućnosti organizuje za svoje studente posete sajmovima i raznim sličnim manifestacijama i skupovima.

Nadamo se uskoro novoj poseti Sajmu tehnike i tehničkih dostignuća, Sajmu energetike i sl.

Nastavnici praktične nastave,
 Ivan Bijelić, Nemanja Mor i Slobodan Milošević