Archive for април 18th, 2018

JUNSKI ISPITNI ROK – prijava ispita

Obaveštavamo sve studente da će PRIJAVA ISPITA za JUNSKI ispitni rok početi u ponedeljak, 07. 05. i trajati do petka, 18. 05. 2018. godine.

Prijavljivanje ispita se obavlja na školskom šalteru (veliki hol kod amfiteatara).

Napomena: Studenti koji nisu izmirili troškove školarine i rate za prenose bodova neće moći prijaviti ispite.

Junski ispitni rok počinje 04. 06. i traje do 22. 06. 2018. godine, a Raspored ispita će biti blagovremeno objavljen na internet stranici i oglasnim tablama Škole.

Studentska služba

Studenti i nastavnici bili su u stručnoj poseti Beogradskoj industriji piva u utorak, 10. aprila 2018. god.

I ove godine naši dragi prijatelji iz BIP-a (Beogradska industrija piva) ugostili su naše studente i nastavnike koje su sproveli kroz pogone i laboratorije fabrike.

U poseti je učestvovalo preko trideset studenata škole koji su zahvaljujući procesnom inženjeru Tatjana Jeremić i njenoj posvećenosti i profesionalnosti, upoznati sa kompletnim procesom proizvodnje piva, počev od prerade žitarica, preko kuvanja i ispitivanja proizvoda do samog procesa otakanja, odnosno ispiranja ambalaže, punjenja i pakovanja gotovih proizvoda.

image1

Prilikom same posete, studenti su bili u prilici da vide proces otakanja kvasa i sve mašine u radu (transportere, perače, punilice, robote za pakovanje i sl.) koje su neophodne za njegovu finalizaciju

Iskazujemo zahvalnost koleginici Tatjani koja nam je pored detaljnog izlaganja o proizvodnji omogućila i degustaciju BIP-ovih proizvoda, kao i inženjeru Tomislavu Spasovskom, našem bivšem studentu.

Do realizacije novih poseta i projekata veliki pozdrav od studenata i nastavnika Visoke tehničke škole!

Nastavnici praktične nastave,
Nemanja Mor i Slobodan Milošević

REZULTATI KOLOKVIJUMA – KOMPJUTERSKO PROJEKTOVANJE I

Rezultate sa kolokvijuma iz  Kompjuterskog projektovanje I možete pogledati OVDE.

Predmetni nastavnik

REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA – TEHNIČKA MEHANIKA II

Obaveštavam studente prve godine da rezultate prvog kolokvijuma iz Tehničke mehanike II možete pogledati OVDE.

Kolokvijum je održan 17.04.2018.

Predmetni nastavnik

• Kalendar vesti i obaveštenja