Archive for мај 24th, 2018

Sajam tehnike | Prezentacija za naše studente i nastavnike u organizaciji firme TEXIMP iz Beograda

U cilju usavršavanja naših studenata i nastavnika iz oblasti programiranja CNC mašina i postrojenja, na ovogodišnjem Sajmu tehnike i tehničkih dostignuća, firma TEXIMP iz Beograda je organizovala prezentaciju upravo iz ove oblasti.

Firma TEXIMP kao generalni zastupnik raznih proizvođača CNC mašina alatki (HAAS, MATSUURA, SHW), mernih uređaja, alata i pribora, softvera i sl. i Visoka tehnička škola ostvaruju saradnju na nivou obuke studenata za rad na pomenutim mašinama i softverima.

sdr

Ovoga puta, na Sajmu tehnike prisustvovali smo pre svega interesantnoj i korisnoj prezentaciji u kojoj su slušaoci mogli da se upoznaju ili prošire svoje znanje iz obradnih procesa, tehnoloških postupaka i tehničkih sistema, programiranja CNC sistema i sl.

Škola se zahvaljuje kolegama Aleksandru Panduroviću na održanoj prezentaciji i Milanu Miščeviću na pomoći u organizaciji posete. U susret novoj saradnji srdačno ih pozdravljamo.

Nastavnici praktične nastave,
Vesna Mihajlović i Slobodan Milošević