Archive for октобар 24th, 2018

STRUČNA PRAKSA – Poseta LG akademiji | četvrtak, 15.11.2018. god, u 10.00 časova

U četvrtak, 15. novembra biće organizovana poseta studenata prostorijama kompanije LG, odnosno LG Akademiji. Poseta se organizuje u okviru stručne prakse, a za učešće u pomenutoj poseti se putem mejla: vesna.tubin@visokatehnicka.edu.rs mogu prijaviti zainteresovani studenti treće godine i specijalističkih studija slanjem podataka (ime, prezime, broj indeksa) ili lično u učionici 1 radnim danima od 08,00 do 16,00 časova.

Broj studenata koji mogu posetiti LG akademiju je ograničen na 20.

Studenti su u obavezi da ponesu ličnu kartu.

Predavanje u LG Akademiji počinje u 10,00h, a skup studenata je u 9,30h ispred zgrade u kojoj se nalazi sedište kompanije LG, u ulici Španskih boraca 3/III na Novom Beogradu. Radi lakšeg snalaženja pogledajte mapu i fotografiju poslovnog centra (Blue House).

O LG Akademiji – Tema predavanja je usmerena projektantima koji koriste AutoCAD softver sa specijalno razvijenim dodatkom od strane LG-a, LATSCAD-om. Studenti će u toku predavanja naučiti kako da instaliraju LATSCAD dodatak, kreiraju nov projekat, uvezu crtež iz AutoCAD-a, kao i principe rada sa dodatkom.

Nastavnik praktične nastave
Vesna Mihajlović