villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for март 12th, 2019

OBAVEŠTENJE KOMISIJE ZA MASTER STRUKOVNE STUDIJE

Kolega spec. struk. inž. maš. Milan Ćosić, braniće master rad, pod naslovom

,ZNAČAJ UVOĐENJA SISTEMA MENADŽMENTA KVALITETOM (ISO 9001)
U HK “KRUŠIK” A. D.’,

u sredu, 20. 03. 2019. godine, od 12:00 sati, u sali 12 (amfiteatar 6) Visoke tehničke škole strukovnih studija Beograd.

Ovde možete pogledati kompletan dokument

OBAVEŠTENJE KOMISIJE ZA MASTER STRUKOVNE STUDIJE

Kolega spec. struk. inž. maš. Vukašin Erić, braniće master rad, pod naslovom

“SCADA SISTEMI I NJIHOV ZNAČAJ ZA POTREBE MENADŽMENTA
U VELIKIM TERMO I HIDRO-ENERGETSKIM SISTEMIMA”,

u četvrtak, 21. 03. 2019. godine, od 11:00 sati, u sali 12 (amfiteatar 6) Visoke tehničke škole strukovnih studija Beograd.

OVDE  Možete pogledati kompletan dokument.

SUSRETI VISOKIH ŠKOLA 2019

STUDENTSKA KONFERENCIJA
AKADEMIJA STRUKOVNIH STUDIJA SRBIJE

Organizuje konferenciju studenata strukovnih studija Srbije:

SUSRETI VISOKIH ŠKOLA 2019

Manifestacija okuplja studente svih visokih škola strukovnih studija Srbije, a održaće se u periodu od 15.05. do 19.05.2019.godine u Ohridu (Makedonija), u hotelu „Desaret“, a u trajanju od 5 dana (4 noćenja, 4 punih pansiona).

Napomena: Prijavljeni broj studenata koji učestvuje sa visokoškolske ustanove se ne može kasnije smanjivati.

Učesnicima je obezbeđeno: 4 noćenja i 4 puna pansiona po ceni od 120€, pri prijavi se plaća avans u iznosu od 50€, a ostatak do punog iznosa za aranžman se predaje predstavniku Organizatora najkasnije do 15.04.2019. Cena prevoza će biti naknadno objavljena na oglasnoj tabli (očekuje se da bude oko 30€, kao prošle godine), kada će biti naveden i rok za plaćanje prevoza.

Informacije o hotelu:
Hotel „Desaret“ nalazi se u turističkom naselju Peštani, okružen bistrom jezerskom vodom i divnim šumama nacionalnog parka Galičica. Hotel „Desaret“ nudi dve hale na raspolaganju, sa kapacitetom do 600 osoba. Kuhinja Hotela „Desaret“ nudi veliki broj nacionalnih i internacionalnih kulinarskih specijaliteta koji zadovoljavaju ukuse različitih tipova gostiju. Hotel raspolaze sa 200 dvokrevetnih soba, 11 apartmana,18 apartmana u posebnom delu hotelu u okviru kompleksa. Sve sobe imaju terasu sa stolom i stolicama, televizor sa kablovskom televizijom, telefon, kupatilo.Hotelski apartmani i vile su opremljeni sa mini barovima. Hotel ima sve uslove za organizaciju studenskog sportskog događaja.

Pozivamo vas da se prijavite za učešće na Susretima visokih škola 2019.

Prijave možete da izvršite preko sledećih članova Studentskog parlamenta:
Marko Bojin, kontakt telefon je +381 63 692 556
Đorđe Poljašević, kontakt telefon je +381 65 472 50 35