villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

KONKURS – SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE

PRODUŽEN ROK ZA PRIJAVU:

K O N K U R S
za upis 32 studenta na
SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE
studijski program Industrijsko inženjerstvo
za školsku 2020/2021. godinu

Na specijalističke strukovne studije mogu se upisati lica koja imaju visoko obrazovanje stečeno na osnovnim studijama sa ostvarenih najmanje 180 ESPB bodova.
Na specijalističke strukovne strudije mogu se upisati i lica koja su završila studije po programima koji su važili pre donošenja Zakona o visokom obrazovanju 2005. godine, pod uslovom da je njihova diploma ekvivalentna najmanje diplomi osnovnih strukovnih studija.

Sprovođenje konkursa:

• prijavljivanje kandidata: od 23. 09. do 30. 09. 2020. godine od 10:00 do 15:00 časova;
• objavljivanje preliminarne rang liste prijavljenih kandidata: 02. 10. 2020. godine;
• objavljivanje konačne rang liste prijavljenih kandidata: 05. 10. 2020. godine.

Kandidati prilikom prijavljivanja podnose originalna dokumenta (na uvid), kao i overene fotokopije. Kandidati su u obavezi da dostave:
1. popunjenu prijavu na Konkurs koju priprema Škola,
2. izvod iz matične knjige rođenih (original),
3. overenu kopiju diplome prethodno stečenog obrazovanja.

Rang lista se sačinjava na osnovu uspeha prijavljenih kandidata u prethodnom obrazovanju. U slučaju istog broja bodova u prethodnom obrazovanju, prednost prilikom upisa imaju kandidati sa većim brojem stručnih radova, učešća u stručnim projektima i adekvatnog radnog iskustva, po navedenom redosledu.

Na preliminarnu rang listu kandidati mogu podneti prigovor direktoru Škole u roku od 24 (dvadeset i četiri) časa od dana objavljivanja rang liste na oglasnoj tabli ili internet stranici Škole. Direktor po prigovoru odlučuje u roku od 24 (dvadeset i četiri) časa od dana ulaganja prigovora.

Upis se vrši na osnovu konačne rang liste.

Iznos školarine je 80.000 dinara i plaća se u 4 (četiri) rate.

Upis primljenih kandidata

Upis primljenih kandidata vrši će se 07. i 08. 10. 2020. godine od 10:00 do 16:00 časova.
Studenti koji su stekli pravo upisa podnose dodatnu dokumentaciju, i to:
1. dve fotografije formata 3,5 cm × 4,5 cm;
2. dva ŠV-20 obrasca (dobijaju se u Školi);
3. dokaz o uplati na ime troškova upisa u iznosu od 5.200,00 dinara.

Sve uplate se vrše preko žiro računa: 840-2054666-92.

You can leave a response, or trackback from your own site.