villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Obuka studenata na mašini za vodeno sečenje materijala

U sredu 21.06. studenti su sa nastavnicima praktične nastave posetili školsku Laboratoriju za sečenje materijala mlazom vode. Vežba je organizovana za studente svih godina studija, a svi koji su prisustvovali imali su priliku da samostalno projektuju predmete i nakon programiranja mašine iste i izrade, o čemu svedoči galerija koju možete pogledati u nastavku.

U cilju povećanja časova iz oblasti praktične nastave škola će se truditi da u budućnosti organizuje više ovakvih ili sličnih vežbi i obuka za sve zainteresovane studente. Takođe, svi studenti mogu na pomenutoj mašini izrađivati svoje seminarske i/ili završne radove.

Nastavnici praktične nastave

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

• Kalendar vesti i obaveštenja