villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for март 11th, 2020

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE ZAVRŠNIH GODINA STUDIJA I DIPLOMIRANE STUDENTE

StanTechnologies d.o.o.  firma iz Beograda koja se bavi projektovanjem i proizvodnjom mašina za industriju poziva studente koji su završili studije ili su pri kraju studiranja naše škole radi angažovanja i mogućeg zaposlenja. Traže se konstruktore sa korišćenjem 3D softvera (rad u Solid Works-u) i mašinski inženjeri, kao i CNC operatere, metalostrugare, metaloglodače i mehatroničare. Svi zainteresovani mogu se javiti na kontakt firme.

StanTechnologies d.o.o.
Batajnicki drum 285a
11080 Beograd, Srbija
tel:    +381 11 4145050/4145051
email: tmedarevic@stantech.rs
web:   www.stantech.rs

SVEČANA DODELA DIPLOMA 2019.

Dragi studenti,

U petak, 28.02.2020. godine održana je SVEČANA DODELA DIPLOMA za studente master, specijalističkih i osnovnih strukovnih studija.

Zahvaljujemo vam se što ste se i ove godine odazvali u velikom broj i učinili ovaj dan posebnim.

Kao i prethodnih godina, i ove smo nagradili najboljeg studenta sa osnovnih strukovnih studija. Student generacije je Kristina Petrović kojoj ovom prilikom čestitamo i želimo sve najbolje u daljem školovanju i karijeri.

Čestitamo i svima vama koji ste uspešno završili školovanje u našoj Školi i želimo vam sve najbolje!

Fotografije sa svečane dodele možete pogledati OVDE.

NAPOMENA: Studenti koji tog dana nisu preuzeli svoju diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 08,00 do 16,00 časova u Studentskoj službi (Kancelarija 9.).

• Kalendar vesti i obaveštenja

март 2020.