villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

RASPORED NASTAVE ZA ŠKOLSKU 2021/2022. GODINU

Rasporedi ONLINE nastave za studente osnovnih stukovnih studija u prolećnom semestru 2021/22.godine

Raspored ONLINE nastave za I godinu osnovnih strukovnih studija za studijske programe:

– Industrijsko inženjerstvo

Energetska efikasnost i čista energija (NOVO)

Raspored ONLINE nastave za II godinu osnovnih strukovnih studija za studijske programe:

Kompjuterski-mašinski sistemi

Raspored ONLINE nastave za III godinu osnovnih strukovnih studija za studijske programe:

– Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjuterizovani proizvodni sistemi

Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjutersko projektovanje i modeliranje

Raspored ONLINE nastave za studente specijalističkih stukovnih studija u prolećnom semestru 2021/22.godine možete pogledati OVDE.

Raspored ONLINE nastave za studente master stukovnih studija u prolećnom semestru 2021/22.godine

Raspored ONLINE nastave za I godinu master strukovnih studija možete pogledati OVDE.

Raspored ONLINE nastave za II godinu master strukovnih studija možete pogledati OVDE.

UVODNA PREDAVANJA u prolećnom (letnjem) semestru školske 2021/22.godine

Obaveštenje za studente osnovnih strukovnih studija (OSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente I godine će se realizovati u petak 18.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja

UVODNA PREDAVANJA za studente II godine će se realizovati u utorak 22.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja za studijske programe:

Kompjuterski-mašinski sistemi

UVODNA PREDAVANJA za studente III godine će se realizovati u sredu 23.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja za studijske programe:

– Energetska efikasnost i čista energija

Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjuterizovani proizvodni sistemi

Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjutersko projektovanje i modeliranje

Obaveštenje za studente specijalističkih strukovnih studija (SSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente specijalističkih strukovnih studija  će se realizovati u četvrtak 24.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.

Obaveštenje za studente master strukovnih studija (MSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente I godine master strukovnih studija će se realizovati u petak 25.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.

UVODNA PREDAVANJA za studente II godine master strukovnih studija će se realizovati u petak 25.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.

You can leave a response, or trackback from your own site.