villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

У складу са епидемиолошком ситуацијом настава на Одсеку ће се изводити посредством интернета уз повремено одржавање наставних активности у просторијама Одсека.

Школска година почеће у петак 1. октобра промотивним обраћањем председника Академије бруцошима електронским путем. У периоду од 4. октобра до 8. октобра предвиђене су онлајн активности на представљању Одсека, студијских програма и реализације наставе за студенте прве године.

Реализација наставе на предметима за студенте прве године основних струковних студија почеће у понедељак 11. октобра по распоредима који ће накнадно бити објављени.

Реализација наставе на предметима за студенте друге и треће године основних струковних студија почеће у понедељак 25. октобра по распоредима који ће накнадно бити објављени.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

• Kalendar vesti i obaveštenja