villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for септембар 28th, 2021

NAJAVA TREĆEG UPISNOG ROKA NA MASTER STUDIJE

Treći upisni rok za master strukovne studije će biti organizovan do kraja oktobra. Više informacija će biti blagovremeno objavljene na sajtu Odseka i Akademije.

POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

У складу са епидемиолошком ситуацијом настава на Одсеку ће се изводити посредством интернета уз повремено одржавање наставних активности у просторијама Одсека.

Школска година почеће у петак 1. октобра промотивним обраћањем председника Академије бруцошима електронским путем. У периоду од 4. октобра до 8. октобра предвиђене су онлајн активности на представљању Одсека, студијских програма и реализације наставе за студенте прве године.

Реализација наставе на предметима за студенте прве године основних струковних студија почеће у понедељак 11. октобра по распоредима који ће накнадно бити објављени.

Реализација наставе на предметима за студенте друге и треће године основних струковних студија почеће у понедељак 25. октобра по распоредима који ће накнадно бити објављени.

Konsultacija kod predmetnog nastavnika Šotra dr Vesne

U sredu 29.09.2021.god. konsultacije kod predmetnog nastavnika Šotra dr Vesne će se održati na Odseku Kompjutersko-mašinsko inženjerstvo, u kancelariji br.6, od 14-16h.

Obaveštenje za kandidate za upis na master strukovne studije

Obaveštavaju se kandidati za upis na master strukovne studije da se jave profesoru strukovnih studija dr Đorđu Dihovičnom i višem predavaču strukovnih studija dr Draganu Kreculju oko dogovora u vezi pristupnih radova neophodnih za upis na master strukovne studije.

Odbrana pristupnih radova odvijaće se 04. i 05.10. 2021. godine;

Upis u školsku 2021/2022 godinu – na master strukovne studije će se odvijati dana 06.10.2021.godine.

PRODUŽENI TERMINI UPISA U ŠK. 2021/2022. GODINU

Због тренутне епидемиолошке ситуације термини уписа  у школску 2021/2022. годину за све студенте се померају.

За буџетске студенте :

1. октобар прелиминарна ранг листа (уторак),
  2. октобар приговор на прелиминарну ранг листу (среда),
  3. октобар коначна ранг листа (четвртак),
  4. октобар приговор на ранг листу (петак).

УПИС БУЏЕТСКИХ СТУДЕНАТА ОДВИЈАЋЕ СЕ  У ТЕРМИНУ ОД 18. ДО 22. ОКТОБРА 2021.године.

САМОФИНАНСИРАЈУЋИМ СТУДЕНТИМА  УПИС СЕ ПРОДУЖАВА ЗАКЉУЧНО СА 15.10.2021. БЕЗ ПЛАЋАЊА НАКНАДЕ ЗА КАШЊЕЊЕ.

• Kalendar vesti i obaveštenja

септембар 2021.