villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for октобар 1st, 2021

POZDRAVNA REČ PREDSEDNIKA AKADEMIJE BRUCOŠIMA

Poštovani brucoši,
Akademija tehničkih strukovnih studija Beograd, čiji ste deo postali, želi vam dobrodošlicu!

Umesto uobičajenog druženja i upoznavanja na promotivnom času, ovog 1. oktobra vas pozdravljamo onlajn.

Našu Akademiju čine četiri odseka (Odsek Beogradska politehnika, Odsek Kompjutersko-mašinsko inženjerstvo, Odsek za saobraćaj, mašinstvo i inženjerstvo zaštite i Odsek Primenjene inženjerske nauke) koji više od pola veka uspešno obrazuju mlade stručnjake u širokom spektru oblasti. Akademija objedinjuje dva kreativna polja – inženjerstvo i dizajn. Kontinuirano pokušavamo, i bez izuzetka uvek uspevamo, da budemo aktuelni i inovativni, kako bismo svojim studentima pružili kvalitetne studije.

Akademija vam nudi mnoge mogućnosti za profesionalni i lični napredak. Pored savremene nastave na raspolaganju su vam pomoć u karijernom razvoju, biblioteke sa bogatim fondom literature, pristup akademskim elektronskim servisima, kao i mnoge druge studentske aktivnosti poput stručnih i sportskih takmičenja, kulturnih manifestacija, humanitarnih akcija i studentskih druženja.

Tokom prve nastavne nedelje, od ponedeljka 4. oktobra do petka 8. oktobra, elektronskim putem, biće vam prezentovane informacije o načinu realizacije nastave, komunikaciji na Akademiji, radu odseka, radu biblioteke, kao i studijskim programima. Zamolila bih vas da se na taj način pripremite za početak ovog semestra.

Nastava u prostorijama Akademije počeće u ponedeljak 11. oktobra, prema rasporedima koji će biti dostupni na sajtovima odseka.

Molim vas da se pridržavate svih preporučenih mera za suzbijanje širenja zarazne bolesti COVID-19.

Čestitam vam što ste ispunili svoje želje upisom na studijske programe Akademije tehničkih strukovnih studija Beograd i u ime svih zaposlenih želim vam puno uspeha u akademskom svetu u koji ste danas zvanično zakoračili.

dr Marina Stamenović,
predsednik Akademije tehničkih strukovnih studija Beograd

Originalnu objavu na sajtu Akademije možete pogledati OVDE.

• Kalendar vesti i obaveštenja

октобар 2021.