villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for новембар 5th, 2021

Promena termina i mesta održavanja konsultacija kod saradnika u nastavi Aleksandre Božović

U utorak 09.11.2021. godine konsultacije kod Aleksandre Božović će se umesto na Odseku za saobraćaj, mašinstvo i inženjerstvo zaštite, održati na Odseku Kompjutersko-mašinsko inženjerstvo, u učionica br.2, od 13:30 do 15:30 h.

Studentski parlament ATSSB

Pozivamo vas na Kongres studenata strukovnih studija Srbije od 15. do 18. novembra na Zlatiboru. Mogućnost učešća za 30 naših koleginica i kolega, a seminar broji ukupno 250 studenata iz većine akademija i visokih škola Srbije. Ukoliko želite da učestvujete, prijavu možete popuniti OVDE.

Takođe vas pozivamo da se javite, ukoliko ste zainteresovani za mogućnost nastavka studiranja u Nemačkoj na master studijama, prof. dr Tatjani Marinković na mail adrese tmarinkovic@politehnika.edu.rs ili tatjana.marinkovic@hotmail.com. Više informacija možete dobiti putem sledećeg LINKA.

OBAVEŠTENJE za studente master strukovnih studija (MSS)

Od ponedeljka 08.11.2021.godine počinje realizacija ONLINE nastave na I i II godini master strukovnih studija.
ONLINE nastava će se odvijati po Rasporedima ONLINE nastave, koje možete pogledati OVDE..
Nastavni materijal možete preuzimati putem linka datog u okviru padajućem menija: NASTAVA/ONLINE nastava.

OBAVEŠTENJE za studente specijalističkih strukovnih studija (SSS)

Od ponedeljka 08.11.2021.godine počinje realizacija ONLINE nastave na specijalističkim strukovnih studijama.
ONLINE nastava će se odvijati po Rasporedu ONLINE nastave, koji možete pogledati OVDE..
  • Kalendar vesti i obaveštenja

новембар 2021.