SVEČANA DODELA DIPLOMA – 10.09.2016 u 15,00 časova

Obaveštavamo studente OSNOVNIH i SPECIJALISTIČKIH studija, koji su diplomirali posle 10. septembra 2015. godine da će se SVEČANA DODELA DIPLOMA održati u subotu, 10.09.2016. godine, s početkom u 15,00 časova u velikom amfiteatru (sala V).

Diplomu će moći da preuzmu samo studenti koji su izmirili sve obaveze prema školi. Vaše zaostale obaveze možete izmiriti najkasnije do petka, 09.09.2016. god. Na sam dan dodele se neće primati uplatnice, stoga apelujemo na sve studente da na vreme izmire dugovanja.

Nema dodatnih troškova koje se tiču preuzimanja diploma, jer je izrada i izdavanje diplome uračunata u troškove završnog rada koje student plaća do dana diplomiranja.

Student može preuzeti svoju diplomu lično i mora pokazati važeći dokument za identifikaciju. Umesto studenta diplomu može preuzeti drugo lice, isključivo uz overeno ovlašćenje (overava se u opštini ili sudu).

Studenti koji tog dana ne preuzmu diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 08,00 do 15,00 časova u Studentskoj službi (Kancelarija 9.).

Sekretarijat škole