villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Održana SVEČANA DODELA DIPLOMA – 28.02.2020. godine

Dragi studenti,

U petak, 28.02.2020. godine održana je SVEČANA DODELA DIPLOMA za studente master, specijalističkih i osnovnih strukovnih studija.

Zahvaljujemo vam se što ste se i ove godine odazvali u velikom broj i učinili ovaj dan posebnim.

Kao i prethodnih godina, i ove smo nagradili najboljeg studenta. Za najboljeg studenta je izabrana Kristina Petrović, kojoj ovom prilikom čestitamo i želimo sve najbolje u daljem školovanju i karijeri.

Čestitamo i svima vama koji ste uspešno završili školovanje u našoj Školi i želimo vam sve najbolje!

Fotografije sa svečane dodele možete pogledati ovde.

NAPOMENA: Studenti koji tog dana nisu preuzeli svoju diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 08,00 do 15,00 časova u Studentskoj službi (Kancelarija 9.).

Od školske 2013/2014. godine, Visoka tehnička škola strukovnih studija proglašava i dodeljuje nagradu studentu generacije, za postignute rezultate u toku studija.

Sa nastojanjem da se takav trend nastavi i u budućnosti, odlučili smo da, i ove školske godine nagradimo najboljeg studenta na osnovnim strukovnim studijama, koga će odabrati Studentski parlament i donetu odluku saopštiti Nastavnom veću škole.

Kriterijumi za izbor studenta generacije su visina prosečne ocene, redovnost polaganja ispita, ocene iz stručnih predmeta, itd.

Poklon dodeljuje direktor, na Dan škole, 10. septembra, kada će ujedno biti organizovana i svečana dodela diploma.

Želimo vam puno uspeha i sreće u nastavku studiranja…

Kolektiv Visoke tehničke škole

Comments are closed.