villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for the ‘Energetska efikasnost i čista energija’ Category

Akreditacija 2018.

Raspored predmeta po semestrima možete pogledati

Nastavni plan i program za studijski program Energetska efikasnost i čista energija možete pogledati OVDE.

Cilj studijskog programa

Opšti cilj studijskog programa je da studenti usvoje principe profesionalne etike u svojoj struci, steknu sposobnost analize, sinteze i predviđanja rešenja i posledica, da se podjednako osposobe za samostalno rešavanje problema i za timski rad, steknu sposobnost primene znanja u praksi i praćenja novina u struci, kao i da razviju spretnost u komunikaciji i saradnji sa užim socijalnim i međunarodnim okruženjem.

Stečeno zvanje i stručni naziv

Diplomirani studenti na studijskom programu Energetska efikasnost i čista energija stiču 180 ESPB i stručni naziv: Strukovni inženjer mašinstva.

• Kalendar vesti i obaveštenja

август 2021.